Thursday , April 18 2024

Simona Halep, asa cum rar o vezi: Pe plaja la Miami, impreuna cu echipa ei

halep-plaja

Simona Halep a profitat de ziua libera pe care a avut-o si s-a relaxat inaintea meciului cu Sloane Stephens.
Sportiva noastra a mers pe o plaja din Miami alaturi de staff-ul sau si de cativa prieteni.
Ea a publicat imaginile pe pagina de Facebook Simona Halep, cu descirerea: “Momente grozave”.
Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala de la Miami dupa ce a invins-o pe italianca Flavia Pennetta, scor 6-3, 7-5. In setul secund, sportiva noastra a avut o revenire fantastica.
Jucatoarea noastra o va intalni in aceasta faza a competitiei pe americanca Sloane Stephens (45 WTA), intr-un meci programat joi, de la ora 2:00.
Simona si Sloane s-au intalnit de patru ori, bilantul intalnirilor directe fiind egal, 2-2.
Pentru calificarea in sferturile de finala, Simona Halep si-a asigurat 215 puncte WTA si un cec in valoare de 112.270 de dolari.

VIDEO cu Katy Perry, în momentul în care îi cade bluza în direct la TV. S-a ascuns sub pupitru

Cântăreața americană Katy Perry a vrut să impresioneze cu o ținută vestimentară aparte în juriul …