Friday , March 29 2024

Tag Archives: Steaua-Aalborg

Steaua a fost învinsă de Aalborg cu 1-0, în grupa J a Ligii Europa

Formaţia Steaua a fost învinsă, joi seară, în deplasare, cu scorul de 1-0 (0-0), de echipa daneză Aalborg, într-un meci din etapa a V-a a grupei J a Ligii Europa. Enevoldsen a înscris unicul gol al partidei, în minutul 72, cu un şut de la opt metri, după o centrare …

Mai mult »

Steaua i-a zdrobit pe danezii de la Aalborg, cu 6-0, în Liga Europa. Ros-albastrii si-au egalat cea mai categorica victorie din istorie in Cupele Europene

Formaţia Steaua a învins, joi seară, pe teren propriu, cu scorul de 6-0, echipa daneză AaB Aalborg, într-un meci din prima etapă a grupei J a Ligii Europa, în care a înscris toate golurile în repriza a doua. Golurile partidei au fost marcate de Sânmărtean, în minutul 51, Raul Rusescu, …