Tuesday , April 16 2024

Tag Archives: perfect

Mourinho, dupa meciul Steaua – Chelsea 0-4: Am făcut un joc perfect, din primul minut am ştiut că vom câştiga

Tehnicianul formaţiei Chelsea, Jose Mourinho, a declarat, marţi seară, că a ştiut din primul minut că va câştiga meciul cu Steaua, scor 4-0, în grupa E a Ligii Campionilor, subliniind că şansele steliştilor de a merge în primăvara europeană depind de partidele cu FC Basel. “Clar avem o poziţie mai …

Mai mult »

Orasul perfect in care sa traiesti. Vezi topul facut de The Economist Intelligence Unit

Melbourne, al doilea oras ca marime din Australia, a fost denumit “orasul perfect in care sa traiesti”, pentru al treilea an consecutiv, in cadrul unui top cu 140 de locuri realizat de The Economist Intelligence Unit. Potrivit Reuters, capitala statului australian Victoria a depasit Viena, fiind urmata, in top, de …